SHOP

W Powder Beanie 67152-597
ноември 25, 2020
SELINA GTX
декември 2, 2020

NARIA R-TEX® XT

6,190.00ден 4,333.00ден

Исчисти
Шифра: NARIA R-TEX® XT Categories: ,

Карактеристики:
R-TEX® XT: Ветероодбивна и водоотпорна, дишлива мембрана а истовремено многу тенка, мека и рестеглива.

Goatskin DD Leather: Козја кожа

Вистински пердуви за зголемена изолација.

Пол

Бренд

Golemina

, ,

Grupa

Boja