SHOP

MAXI CLASSIC
февруари 16, 2023
MINI CLASSIC LED
февруари 16, 2023

MINI 3IN1 DELUXE PLUS

5,593.00ден

Шифра: MINI 3IN1 DELUXE PLUS Категории ,

Возраст: 1-5 years
Наменет за: Fun & Mobility
Подлога: Asphalt
Висина на волан: 48.5 cm with seat / 48 – 67 cm without
Подесување на волан: Yes
Вадење на волан: Yes
Се преклопува: /
Димензија на тркала: 120/80 mm
Додаток: Рачка за туркање – Push bar
Тежина на производот: 1.99 kg – 2.2kg
Дозволена тежина: 20 kg with seat, 50 kg without seat

Тип

Boja

,

Бренд