SHOP

Outline Beanie 67147-990
февруари 18, 2020
AGATTU 27 DIAMOND
март 17, 2020

MERCURY SOFTSHELL PANT W

12,290.00ден 7,374.00ден

Лесни, отпорни на ветар пантолони за Турно Скијање направени од растеглива ткаенина

Шифра: MERCURY SOFTSHELL PANT W Categories: ,

Технологии
Водоодбивни,
Ветроодбивни,
Дишливи
Подесувачки појачан појас
Патент за вентилација

Материјал
Династреч: 65% Полиамид, 26% Полиестер, 9% Еластин

Пол

Бренд

Golemina

,

Grupa