SHOP

Outline Beanie 67147-990
февруари 18, 2020
JUBILEE 24 TRAPEZ
март 23, 2020

MERCURY SOFTSHELL JACKET W

10,430.00ден

Лесна, отпорна на ветар јакна за Турно Скијање направена од растеглива ткаенина

Исчисти
Шифра: MERCURY SOFTSHELL JACKET W Categories: ,

Технологии
Водоодбивна,
Ветроодбивна,
Дишлива
Подесувачки манжетни на ракавите
Повеќе џебови

Материјал
Династреч: 65% Полиамид, 26% Полиестер, 9% Еластин

Пол

Бренд

Golemina

,

Grupa