SHOP

Outline Beanie 67147-990
февруари 18, 2020
AGATTU 27 DIAMOND
март 17, 2020

MERCURY SOFTSHELL JACKET M

14,900.00ден 8,940.00ден

Лесна, отпорна на ветар јакна за Турно Скијање направена од растеглива ткаенина

Шифра: MERCURY SOFTSHELL JACKET M Categories: ,

Технологии
Водоодбивна,
Ветроодбивна,
Дишлива
Подесувачки манжетни на ракавите
Повеќе џебови

Материјал
Династреч: 65% Полиамид, 26% Полиестер, 9% Еластин

Пол

Бренд

Golemina

, ,

Grupa