SHOP

BENNET R-TEX JUNIOR MITTEN
декември 22, 2022
ARON
декември 22, 2022

MERCURY GTX

6,990.00ден

Шифра: MERCURY GTX Категории ,

Карактеристики:
GORE-TEX: Ветероодбивна и водоотпорна, дишлива мембрана

PrimaLoft® Gold: Екстра топла и многу мека синтетичка изолација која држи топлина и во влажни временски услови

Козја кожа

Пол

Бренд

Golemina

,

Grupa

Boja