SHOP

Womans Ski Pants 0451-1VC-01
декември 2, 2022
Mens Ski Jacket 1301-3XC-579
декември 2, 2022

Mens Ski Pants 0727-1VC-99

16,990.00ден

Шифра: Mens Ski Pants 0727-1VC-99 Категории ,

Водоотпорни Софтшел панталони
(15,000 mm) и дишлива (15,000 g/m²/24h) мембрана WPT15.000
Водоодбивен финиш на надворешниот материјал “Teflon EcoElite™”
Полнење “Stretch Insulation”
Растегливост на материјалот и на појасот
Два странични џебови со водоотпорни патенти
Водоотпорни и снегоотпорни гамашни

Пол

Бренд

Golemina

, , , ,

Grupa