SHOP

POINT BREAK JRS
ноември 4, 2020
Men Salopette Pants 1423-1VC-301
ноември 17, 2020

Mens Ski Jacket 1355-1VC

29,990.00ден 20,993.00ден

Исчисти
Шифра: Mens Ski Jacket 1355-1VC Categories: ,

Водоотпорна (15,000 mm) и дишлива (15,000 g/m²/24h) мембрана WPT15.000
Водоодбивен финиш на надворешниот материјал “Teflon EcoElite™”
Полнење “Thermore EVO Down”
Водоотпорност на главниот патент и на двата странични мултифункционални џебови
Флис јака
Капуљача која се вади

Пол

Бренд

Golemina

, ,

Grupa