SHOP

POINT BREAK JRS
ноември 4, 2020
Men Salopette Pants 1423-1VC-301
ноември 17, 2020

Mens Ski Jacket 1350-7VC-15

37,990.00ден

Исчисти
Шифра: Mens Ski Jacket 1350-7VC-15 Categories: ,

Водоотпорна (20,000 mm) и дишлива (20,000 g/m²/24h) мембрана WPT20.000
Полнење “Thermore Classic”
Водоотпорност на главниот патент и на двата странични мултифункционални џебови
Флис јака
Капуљачата која се вади
Вентилациски отвори на пазувите
Шавовите се целосно затворени

Пол

Бренд

Golemina

, ,

Grupa