SHOP

Womans Ski Pants 0451-1VC-01
декември 2, 2022
Mens Ski Jacket 1301-3XC-579
декември 2, 2022

Mens Ski Jacket 1300-6WV-301

20,990.00ден

Шифра: Mens Ski Jacket 1300-6WV-301 Категории ,

Водоотпорна Софтшел Јакна
(10,000 mm) и дишлива (10,000 g/m²/24h) мембрана WPT10.000
Полнење “Thermore Classic”
Водоодбивен финиш на надворешниот материјал “Teflon EcoElite™”
Водоотпорност на главниот патент и на двата странични мултифункционални џебови
Шавовите се целосно затворени

Пол

Бренд

Golemina

, ,

Grupa