SHOP

DUKE R-TEX
декември 22, 2022
THEO R-TEX
декември 22, 2022

MAXI R-TEX MITTEN

1,990.00ден

Шифра: MAXI R-TEX MITTEN Категории ,

Карактеристики:
R-TEX® XT: Ветероодбивна и водоотпорна, дишлива мембрана а истовремено многу тенка, мека и рестеглива.

TecFill™: компактна и солидна изолација која нуди адекватна количина на топлина.

Artificial Leather: вештачка кожа

Пол

Бренд

Golemina

, , , ,

Grupa

Boja

,