SHOP

MANNI GTX
декември 22, 2022
DEMI R-TEX
декември 22, 2022

MARISA

2,090.00ден

Шифра: MARISA Категории ,

Карактеристики:
TecFill™: компактна и солидна изолација која нуди адекватна количина на топлина.

Water repellent shell: Водоодбивна обвивка

Состав:
85% Полиестер, 15% Полиуретан

Пол

Бренд

Golemina

, , , ,

Grupa

Boja

, ,