SHOP

GARDONE TOUCH-TEC™
февруари 4, 2020
BENNET R-TEX® XT JUNIOR
февруари 4, 2020

MARISA

1,890.00ден

Класични скијачки ракавици со Reusch квалитет кои нудат адекватна топлина и висока дишливост.

Продолжи кон веб страната на Reusch

Исчисти
Шифра: MARISA Categories: ,

Карактеристики:
TecFill™: компактна и солидна изолација која нуди адекватна количина на топлина.

Water repellent shell: Водоодбивна обвивка

Состав:
85% Полиестер, 15% Полиуретан

Пол

Бренд

Golemina

, , ,

Grupa