SHOP

Kid Salopette 3W15994
јануари 9, 2023
Woman Pant 3W18596N
јануари 9, 2023

Man Salopette 3W17397N

4,134.00ден

Шифра: Man Salopette 3W17397N Категории ,

Скијачки Панталони
Водоотпорност: 10.000mm
Дишливост: 5.000 > g/m²/24h
Водоодбивен финиш на материјалот, шавови целосно залепени

Пол

Бренд

Golemina

, , , ,

Grupa

Boja

, , ,