SHOP

Man Salopette 3W17397N-E359
декември 7, 2020
Kids Knitted Hat 5505240J-B873
декември 7, 2020

Man Salopette 3W17397N-L565

6,890.00ден 4,134.00ден

Исчисти
Шифра: Man Salopette 3W17397N-L565 Categories: ,

Скијачки Панталони
Водоотпорност: 10.000mm
Дишливост: 5.000 > g/m²/24h
Водоодбивен финиш на материјалот, шавови целосно залепени

Пол

Бренд

Golemina

, ,

Grupa