SHOP

Kid Salopette 3W15994-U423
декември 7, 2020
Man Salopette 3W17397N-L565
декември 7, 2020

Man Salopette 3W17397N-90BG

6,890.00ден 4,134.00ден

Исчисти
Шифра: Man Salopette 3W17397N-90BG Categories: ,

Скијачки Панталони
Водоотпорност: 10.000mm
Дишливост: 5.000 > g/m²/24h
Водоодбивен финиш на материјалот, шавови целосно залепени

Пол

Бренд

Golemina

, , ,

Grupa