SHOP

Kid Salopette 3W15994-L430
декември 24, 2021
Man Salopette 3W17397N-97BH
декември 24, 2021

Man Salopette 3W17397N-89BG

6,890.00ден

Исчисти
Шифра: Man Salopette 3W17397N-89BG Categories: ,

Скијачки Панталони
Водоотпорност: 10.000mm
Дишливост: 5.000 > g/m²/24h
Водоодбивен финиш на материјалот, шавови целосно залепени

Пол

Бренд

Golemina

, , ,

Grupa