SHOP

Kid Jacket Snaps Hood 32W0034
јануари 9, 2023
Man Pant 39W1537
јануари 9, 2023

Man Pant Free Ride 32W3667

12,990.00ден

Шифра: Man Pant Free Ride 32W3667 Категории ,

Скијачки Панталони
Водоотпорност: 10.000mm
Дишливост: 10.000 > g/m²/24h
Водоодбивен финиш на материјалот, шавови целосно залепени

Пол

Бренд

Golemina

, , ,

Grupa

Boja