SHOP

Woman Pant 39W1716
јануари 9, 2023
Lifa Active 1/2 Zip 49388
јануари 23, 2023

Man Pant 3W04467

10,490.00ден

Шифра: Man Pant 3W04467 Категории ,

Скијачки Панталони
Водоотпорност: 20.000mm
Дишливост: 10.000 > g/m²/24h
Водоодбивен финиш на материјалот, шавови целосно залепени

Пол

Бренд

Golemina

, ,

Grupa

Boja