SHOP

Man Sweat 39L2577
јануари 9, 2023
Kid Jacket Snaps Hood 39W1924
јануари 9, 2023

Man Pant 39W1537

4,194.00ден

Шифра: Man Pant 39W1537 Категории ,

Скијачки Панталони
Водоотпорност: 10.000mm
Дишливост: 10.000 > g/m²/24h
Водоодбивен финиш на материјалот, шавови целосно залепени

Пол

Бренд

Golemina

, , , ,

Grupa

Boja

, ,