SHOP

Woman Jacket Zip Hood 31W0226
јануари 9, 2023
Man Anorak Fix Hood 31W1157
јануари 9, 2023

Man Jacket Zip Hood 31W0307

13,990.00ден

Шифра: Man Jacket Zip Hood 31W0307 Категории ,

Скијачка Јакна
Четиринасочно растеглива
Водоотпорност: 10.000mm
Дишливост: 5.000 > g/m²/24h
Водоодбивен финиш на материјалот, шавови целосно залепени

Пол

Бренд

Golemina

, , , ,

Grupa

Boja

, ,