SHOP

Woman Jacket Fix Hood 31W0076
јануари 9, 2023
Man Jacket Zip Hood 31W0307
јануари 9, 2023

Man Jacket Zip Hood 31W0127

11,994.00ден19,990.00ден

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Шифра: Man Jacket Zip Hood 31W0127 Категории ,

Скијачка Јакна
Четиринасочно растеглива
Водоотпорност: 20.000mm
Дишливост: 10.000 > g/m²/24h
Водоодбивен финиш на материјалот, шавови целосно залепени

Пол

Бренд

Golemina

, ,

Grupa

Boja