SHOP

Man Jacket Zip Hood 31W0367
јануари 9, 2023
Man Jacket Zip Hood 32W0137
јануари 9, 2023

Man Anorak Fix Hood 31W1157

7,194.00ден

Шифра: Man Anorak Fix Hood 31W1157 Категории ,

Скијачка Јакна
Четиринасочно растеглива
Водоотпорност: 10.000mm
Дишливост: 10.000 > g/m²/24h
Водоодбивен финиш на материјалот, шавови целосно залепени

Пол

Бренд

Golemina

, ,

Grupa

Boja