SHOP

LUNCHBAG – Doodle spot
декември 10, 2019
Ridgeline MTN Beanie
декември 10, 2019

Legendary Pant W

12,390.00ден 7,434.00ден

Исчисти
Шифра: Legendary Pant W Categories: ,

Водоотпорна и дишлива 2слојна мембрана Helly Tech Performance
2насочна растегливост
Primaloft полнење
Водоодбивен финиш на надворешниот материјал
Вентилациски отвори
Појачан материјал на критични точки
Водоотпорни патенти YKK
Чип за спасување RECCO
Прилагодлив појас

Пол

Бренд

Golemina

, , ,

Grupa