SHOP

POINT BREAK JRS
ноември 4, 2020
Men Salopette Pants 1423-1VC-301
ноември 17, 2020

Ladies Pants 0451-1VC-1

15,990.00ден

Исчисти
Шифра: Ladies Pants 0451-1VC-1 Categories: ,

Водоотпорна (15,000 mm) и дишлива (15,000 g/m²/24h) мембрана WPT15.000
Водоодбивен финиш на надворешниот материјал “Teflon EcoElite™”
Полнење “Stretch Insulation”
Растегливост на материјалот и на појасот
Два странични џебови со водоотпорни патенти
Водоотпорни и снегоотпорни гамашни

Пол

Бренд

Golemina

, ,

Grupa