SHOP

POINT BREAK JRS
ноември 4, 2020
Men Salopette Pants 1423-1VC-301
ноември 17, 2020

Ladies Pants 0434-7VC-99

15,990.00ден

Исчисти
Шифра: Ladies Pants 0434-7VC-99 Categories: ,

Водоотпорна (20,000 mm) и дишлива (20,000 g/m²/24h) мембрана WPT20.000
Полнење “Stretch Insulation”
Растегливост на материјалот и на појасот
Два странични џебови со водоотпорни патенти
Водоотпорни и снегоотпорни гамашни

Пол

Бренд

Golemina

, ,

Grupa