SHOP

Kid Salopette 3W15994-A001
декември 7, 2020
Kid Salopette 3W15994-U901
декември 7, 2020

Kid Salopette 3W15994-U423

2,034.00ден

Исчисти
Шифра: Kid Salopette 3W15994-U423 Categories: ,

Скијачки Панталони
Водоотпорност: 5.000mm
Дишливост: 5.000 > g/m²/24h
Водоодбивен финиш на материјалот, шавови целосно залепени

Пол

Бренд

Golemina

, , , , , ,

Grupa