SHOP

Kid G Jacket Snaps Hood 39W2085-05ZH
декември 24, 2021
Kid Salopette 3W15994-N951
декември 24, 2021

Kid Salopette 3W15994-H924

3,390.00ден

Исчисти
Шифра: Kid Salopette 3W15994-H924 Categories: ,

Скијачки Панталони
Водоотпорност: 5.000mm
Дишливост: 5.000 > g/m²/24h
Водоодбивен финиш на материјалот, шавови целосно залепени

Пол

Бренд

Golemina

, , , , , ,

Grupa