SHOP

Kid G Sweat 3G28235-L430
декември 27, 2021
CAPRI
јануари 21, 2022

Kid Salopette 3W15994-A001

3,390.00ден

1 на залиха

Шифра: 3W15994-A001116 Categories: ,

Скијачки Панталони
Водоотпорност: 5.000mm
Дишливост: 5.000 > g/m²/24h
Водоодбивен финиш на материјалот, шавови целосно залепени

Пол

Бренд

Golemina

Grupa