SHOP

Kid Jacket Snaps Hood 39W1924-00ZH
декември 24, 2021
Woman Pant 3A09676-U901
декември 24, 2021

Kid Jacket Snaps Hood 39W1924-03ZH

4,290.00ден

Исчисти
Шифра: Kid Jacket Snaps Hood 39W1924-03ZH Categories: ,

Скијачка Јакна
Водоотпорност: 5.000mm
Дишливост: 5.000 > g/m²/24h
Водоодбивен финиш на материјалот, шавови целосно залепени

Пол

Бренд

Golemina

, , , , , ,

Grupa