SHOP

Man Jacket Zip Hood 31W0367
јануари 9, 2023
Man Pant Free Ride 32W3667
јануари 9, 2023

Kid Jacket Snaps Hood 32W0034

4,990.00ден

Шифра: Kid Jacket Snaps Hood 32W0034 Категории ,

Скијачка Јакна
Четиринасочно растеглива
Водоотпорност: 5.000mm
Дишливост: 5.000 > g/m²/24h
Водоодбивен финиш на материјалот, шавови целосно залепени

Пол

Бренд

Golemina

, , , , ,

Grupa

Boja