SHOP

LUZY CMPI
септември 27, 2019
LANAO 2.4 AL
септември 27, 2019

KATO R1.0 AL

23,990.00ден 16,793.00ден

KATO велосипедите се брзи, разновидни hardtail велосипеди кои без проблем можат да се справат со нагорнини, но пред сè ви овозможуваат да опуштено возење. Тие доаѓаат со компоненти со исклучително ниско ниво на одржување. Меѓу широкиот спектар на KATO варијации, можете да го одберете совршениот велосипед за вас.

Шифра: 86KA6002 Categories: ,

Рамка: KATO Kid AL
Амортизер: GHOST AL 20 Rigid
Заден Амортизер : /
Сопирачки: Tektro 855 AL
Менувачи: Shimano Tourney TX RD-TX800 8-S
Шалтери: Shimano Tourney
Бандажи: Rodi Scout Wheelset 406×21 mm QR
Запчаник: Shimano CS-HG-200-8 12-32
Гуми : Mitas Ocelot 20 x 2.10
Седло: GHOST VL 5062

Тип

Пол

Големина на тркало

Бренд