SHOP

KATO 5.7 AL
септември 3, 2019
HYBRIDE ANDASOL TREKKING 2 AL
септември 3, 2019

KATO 5.9 AL

KATO велосипедите се брзи, разновидни hardtail велосипеди кои без проблем можат да се справат со нагорнини, но пред сè ви овозможуваат да опуштено возење. Тие доаѓаат со компоненти со исклучително ниско ниво на одржување. Меѓу широкиот спектар на KATO варијации, можете да го одберете совршениот велосипед за вас.

Шифра: KATO 5.9 AL Categories: ,

Рамка: KATO AL
Амортизер: Rock Shox 30 Silver Poploc 100 mm
Заден Амортизер : /
Сопирачки: Shimano BR-MT200 2/2 Piston 160 mm Disc
Менувачи: Shimano XT RD-M772 9-Speed
Шалтери: Shimano Alivio SL-M4000
Бандажи: Rodi Excalibur XC 622×19
Запчаник: Shimano CS-HG-200-9 11-34
Ланец KMC X10, 10-speed w/ reusable Missing Link™
Гуми : Continental X-King 2.2
Седло: Selle Italia X-Base

Бренд

Тип

Пол

Големина на рам

, ,

Големина на тркало

Kategorija

, ,