SHOP

EXTREME SHORT FINGER GLOVE
јуни 29, 2020
Online Test 1 den
јули 1, 2020

Kato 2.7 AL

34,990.00ден

KATO велосипедите се брзи, разновидни hardtail велосипеди кои без проблем можат да се справат со нагорнини, но пред сè ви овозможуваат да опуштено возење. Тие доаѓаат со компоненти со исклучително ниско ниво на одржување. Меѓу широкиот спектар на KATO варијации, можете да го одберете совршениот велосипед за вас.

This product is currently out of stock and unavailable.

Шифра: Kato 2.7 AL Categories: ,

Рамка: KATO 2.7 AL
Амортизер: SR Suntour SF19 XCT30 100 mm
Сопирачки: Shimano BR-MT200 2/2 Piston 160 mm Disc
Менувачи: Shimano Acera RD-M360 8-S
Шалтери: Shimano SL-M315
Бандажи: Rodi Excalibur XC 584×19 mm 32H
Запчаник: Sunrace CSM400 12-32
Гуми : Mitas Ocelot 27.5 x 2.10
Седло: DDK 2373A

Бренд

Тип

Пол

Големина на рам

,

Големина на тркало