SHOP

LUZY CMPI
септември 27, 2019
LANAO 2.4 AL
септември 27, 2019

KATO 2.0 AL

23,990.00ден 16,793.00ден

СОВРШЕН ВЛЕЗ ВО СВЕТОТ НА “MOUNTAIN BIKING”.
Брзите и агилни КАТО велосипеди се исто така достапни за тинејџери. Линијата вклучува “почетни” МТБ велосипеди со 20 и 24 инчно тркало, кои се навистина забавни и загарантирано ќе ги “донесете” вашите деца на велосипед. Целата серија доаѓа со робусни компоненти лесни за одржување и прилагодени на децата.

Шифра: 86KA6005 Categories: ,

Рамка: KATO Kid AL
Амортизер: RST Capa T 50 mm
Заден Амортизер : /
Сопирачки: Tektro 855 AL
Менувачи: Shimano Tourney TX RD-TX800 8-S
Шалтери: Shimano Tourney
Бандажи: Rodi Scout Wheelset 406×21 mm QR
Запчаник: Shimano CS-HG-200-8 12-32
Гуми : Mitas Ocelot 20 x 2.10
Седло: GHOST VL 5062

Тип

Пол

Големина на тркало

Бренд