SHOP

SPRITE STRIPE
септември 3, 2019
BINOCULAR 10X25
септември 3, 2019

JAMAICA EINROHR 28″ 24-G ALTUS

39,990.00ден 23,994.00ден

Подготвени сме да помогнеме трансформацијата да се изгради во вистински правец – со идеи за мобилност, за сегашноста и за во идниината. Се движиме.

Шифра: 4073724746 Categories: ,

Рамка: Aluminium 6061
Амортизер: SR Suntour CR 7V 40mm
Заден Амортизер : /
Сопирачки: Magura HS11 hydraulic rim brake
Менувачи: Shimano Tourney TY710
Шалтери: Shimano Altus M310, Rapidfire
Обрачи: X-Pert X3, hollow rim, aluminum
Запчаник: /
Ланец: KMC Z72
Гуми : XLC TourX, 42-622, reflective stripes
Седло:

Бренд

Тип

,

Пол

Големина на рам

Големина на тркало