SHOP

CAMPIGLIO
септември 3, 2019
ALPINA EYE-5 HR S CMB+
септември 3, 2019

JALIX C

2,450.00ден 1,960.00ден

Шифра: A8560410 Categories: , ,

Боја на рамка: Бела
Боја на леќа: Црна
Технологии на леќа: UV заштита
Тип на рамка: Половина рамка
Материјал на рамка: Пластика
Ниво на заштита: S3

Бренд

Тип

Zatemnuvanje lekja

Boja