SHOP

TRAILER
декември 17, 2019
Salopette M4
декември 19, 2019

Jaket Zip Hood M

11,690.00ден 5,845.00ден

Исчисти
Шифра: Jaket Zip Hood M Categories: ,

Водоотпорност 10.000mm и дишливост 5.000g/m2/24h на мембрана Clima Protect
4насочна растегливост
FLAT полнење
Водоодбивен финиш на надворешниот материјал
Целосно залепени шавови
Капа која се вади

Пол

Бренд

Golemina

Grupa