SHOP

Jacket Snaps Hood K3
декември 19, 2019
Salopette K2
декември 19, 2019

Jacket Snaps Hood K5

6,390.00ден 3,195.00ден

Исчисти
Шифра: Jacket Snaps Hood K5 Categories: ,

Водоотпорност 5.000mm и дишливост 5.000g/m2/24h на мембрана Clima Protect
FLAT полнење
Делумно залепени шавови
Капа која се вади

Пол

Бренд

Golemina

, , ,

Grupa