SHOP

Sweat W2
декември 19, 2019
Jacket Snaps Hood K4
декември 19, 2019

Jacket Snaps Hood K

2,295.00ден

Исчисти
Шифра: Jacket Snaps Hood K Categories: ,

Водоотпорност 3.000mm и дишливост 3.000g/m2/24h на мембрана Clima Protect
FLAT полнење
Делумно залепени шавови
Капа која се вади

Пол

Бренд

Golemina

, , , , ,

Grupa