SHOP

Interfused II DML434
февруари 16, 2023
In The Zone B/L DMU340
февруари 16, 2023

Intercede Jacket DMP529

5,154.00ден

Шифра: Intercede Jacket DMP529 Категории ,

Скијачка Јакна
Четиринасочно растеглива
Водоотпорност: 10.000mm
Водоодбивен финиш на материјалот, шавови целосно залепени

Пол

Бренд

Golemina

, ,

Grupa

Boja

,