SHOP

GRIFFON 13
декември 26, 2022
Man Sweat 30L0537
јануари 9, 2023

INDOOR RED LINES

4,590.00ден

1 на залиха

Шифра: VSREDLINE Категории ,

– Земи го велосипедот со тебе каде и да одиш

– Опфаќа 99% од велосипедите

– Може да се користи на држач за велосипеди за на ѕид

– Растеглив, супер квалитетен материјал

– Лесно се чисти, во машина за перење

Boja

Бренд