SHOP

HYBRIDE LANAO 2 AL
септември 3, 2019
LECTOR 2.9 LC
септември 3, 2019

HYBRIDE ANDASOL TREKKING 2 AL

142,900.00ден 99,990.00ден

Опремен за долги растојанија: Нашиот ANDASOL е многу удобен е-трекинг велосипед со сигурна поддршка од Bosch моторот. Без оглед за која верзија станува збор, нашите ANDASOL се елегантни е-велосипеди кои можат да бидат ненаметливи, но кои се преполни со функционалност, удобност и перформанси.

Шифра: 17HY5030 Categories: ,
Бренд

Тип

Пол

Големина на рам

Големина на тркало

Kategorija

, ,