SHOP

KATO 5.7 AL
септември 3, 2019
HYBRIDE ANDASOL TREKKING 2 AL
септември 3, 2019

HYBRIDE ANDASOL AL

142,900.00ден 99,990.00ден

Опремен за долги растојанија: Нашиот ANDASOL е многу удобен е-трекинг велосипед со сигурна поддршка од Bosch моторот. Без оглед за која верзија станува збор, нашите ANDASOL се елегантни е-велосипеди кои можат да бидат ненаметливи, но кои се преполни со функционалност, удобност и перформанси.

Шифра: 17HY5024 Categories: ,

Рамка: KATO AL
Мотор: Bosch Active Line / 250W
Дисплеј: Bosch Intuvia
Батерија: Bosch Power Pack Li-Ion, 36V, 400Wh (11Ah)
Максимална брзина: 25km / h
Амортизер: SR Suntour SF-14 NEX DS 63 mm
Заден Амортизер : /
Сопирачки: Tektro ACC 001 Disc 180 mm
Менувачи: Shimano Alivio 9-Speed
Шалтери: Shimano Acera SL
Бандажи: Rodi Excalibur 19
Запчаник: Shimano CS-HG300 11-34
Гуми: Impac Outpac 47-622
Седло: GHOST 3050 HRN

Бренд

Тип

Пол

Големина на рам

Големина на тркало

Kategorija

, ,