SHOP

MANNI GTX
декември 22, 2022
DEMI R-TEX
декември 22, 2022

HANNAH R-TEX

3,390.00ден

Шифра: HANNAH R-TEX Категории ,

Карактеристики:
R-TEX® XT: Ветероодбивна и водоотпорна, дишлива мембрана а истовремено многу тенка, мека и рестеглива.

PrimaLoft® Gold: Екстра топла и многу мека синтетичка изолација која држи топлина и во влажни временски услови.

4-way Softshell: Надворешен материјал кој се растегнува во 4 насоки и нуди извонреден комфорт.

Artificial Leather: вештачка кожа

Состав:
65% Полиестер, 11% полиуретан, 2% Спандекс

Пол

Бренд

Golemina

, , , ,

Grupa

Boja

, ,