SHOP

Bossanova Puffy Jacket 65781
јануари 23, 2023
Outline Beanie 67147
јануари 23, 2023

Gravity Jacket 65873

11,394.00ден

Шифра: Gravity Jacket 65873 Категории ,

Водоотпорна и дишлива 2слојна мембрана Helly Tech Performance
4насочна растегливост
Водоодбивен финиш на надворешниот материјал
Џеб за батерија на минусни температури
Водоотпорни патенти YKK
Компатибилност за кацига под капата
Капа која се вади

Пол

Бренд

Golemina

,

Grupa

Boja