SHOP

Motive Pant DKW406-OFP
јануари 13, 2020
Effused Pant DWW460R-7GF
јануари 13, 2020

Glamorize Jacket DWP445-900

11,490.00ден 6,894.00ден

Шифра: Glamorize Jacket DWP445-900 Categories: ,

Водоотпорна и дишлива јакна изработена од твил полиестер
Водоотпорност: Мембрана ARED со 5.000mm
Водоотпорен финиш на надворешниот материјал
Полиестерско полнење
Kапуљачата се вади

Пол

Бренд

Golemina

, ,

Grupa