SHOP

GRIFFON 13
декември 26, 2022
Man Sweat 30L0537
јануари 9, 2023

FULL BIKE SPEED BLUE

11,990.00ден

1 на залиха

Шифра: VSFCSPEEDBLUE Категории ,

– Штити од прашина, кал и сол за време на транспорт

– Може да се користи во подрум, гаража или било која станбена единица

– Може да се користи со држачи за велосипеди за на ѕид

– Патент со должина од 30цм

– Растеглив, супер квалитетен материјал

– Лесно се чисти, во машина за перење

Boja

Бренд