SHOP

MACH SPORT MV 110 GW
февруари 1, 2023
MICRO ABS HELMET
февруари 16, 2023

FREERIDE

4,795.00ден

Откријте го новаиот Micro MX Freeride Street! Овој модел, дизајниран врз основа на MX Trixx, беше развиен за возачи кои сакаат да крстарат по улица. Благодарение на пошироките тркала кои му овозможуваат поголема стабилност, Freeride Street ќе ви овозможи да се возите по улицата со голема брзина и да се справите со падините со маневрирање. Идеален скутер за експертите за “downhill”.

Продолжи кон веб страната на Micro

2 на залиха

Шифра: SA0146 Категории ,

Возраст: Teens
Наменет за: Asphalt & skate park
Подлога: Asphalt
Волан: one piece cromoly, 1085g
Подесување на волан: No
Вадење на волан: No
Се преклопува: No
Стегач: Triple clamp
Вилушка: HIC steel fork threaded, 541g
Лагери: ABEC 7
Димензија на тркала: 110 mm Екстра широки тркала
Тежина на производот: /
Дозволена тежина: 100 kg

Тип

Големина на тркало

Boja

Бренд