SHOP

SENTRA S2
декември 16, 2020
PRIMO UNI
декември 16, 2020

FREERIDE PRO

3,090.00ден 2,163.00ден

Исчисти
Шифра: FREERIDE PRO Categories: , ,

Екстремно крут стап за скијање, наменет за секаков тип на скијање, изработен од Komperdell

Бренд

Пол

Grupa

Boja

,

Golemina

, , , ,